HALTI Bunda TEAM 2015 CHECK

Výrobce: HALTI
Model: Bunda TEAM 2015 CHECK
EAN: 6438245859192
Dostupnost: Skladem - ihned k odeslání
Dotaz na produkt

Pokud se zaregistrujete / přihlásíte, tak můžete tento produkt koupit levněji.

Běžná cena: 11 992 Kč
Sleva: 75%
Naše cena: 2 990 Kč

Dostupné varianty:


* Velikost:


Množství:  
   - NEBO -   

Pánská bunda pro sjezdové lyžování.

Díky originálnímu designu vynikající model sjezdové bundy Team Check. Vychází z kolekce oblečení pro finskou reprezentaci. S vysokou prodyšností pro intenzivní, dynamické lyžování, kdy je vysoká rychlost samozřejmostí.

Materiál - DrymaxX Ultimate RC Stretch - Nepromokavý, větru-odolný, prodyšný, testovaný. Základ materiálu DrymaxX tvoří hydrofilní, souvislá membrána, která zabraňuje proniknutí kapalné vody (směrem dovnitř - k tělu) a zároveň zajišťuje skvělou prodyšnost (směrem ven - od těla). Transport vlhkosti (prodyšnost) probíhá na základě fyzicko-chemického procesu (difuze). Vlhkost tak prostupuje skrz membránu ven, kde z vnější vrstvy dochází k jejímu odpařování. Oproti porézním membránám nedochází u DrymaxX membrány k zanesení pórů a ztráty prodyšnosti. Stabilní prodyšnost a pozvolné odpařování předurčuje DrymaxX materiál pro použití především při výrobě zimního sportovního a lyžařského oblečení.

Dalším nezbytným faktorem pro nepromokavost lyžařského oblečení Halti je kvalita a zpracování švů. Všechny švy tvořící spojení materiálu DrymaxX jsou chráněné speciální páskou. Podlepení švů tak vylučuje jakoukoli možnost proniknutí vody dovnitř. Kapsy, zipy a ventilační otvory jsou také navrhovány tak, aby nepustily vlhkost dovnitř. Vetkaná elastická vlákna do struktury materiálu zajišťují jeho natažení až o 20%. Strečový materiál je zárukou skvěle padnoucího oblečení a maximálního pohodlí při jeho nošení.

Izolace - Primaloft ComforMax Classic 80g - materiál zajišťuje všechny nezbytné vlastnosti pro efektivní tepelnou izolaci, je navíc dobře prodyšný. Primaloft je v podstatě náhradou peří, neabsorbuje vlhkost, proto jsou jeho funkční vlastnosti ve vlhkém prostředí ještě lepší.

Vodní sloupec - 15000 mm
Prodyšnost - 20000 g/m2 za 24h

Technické detaily - Odepínatelný bederní pás, hadřík na brýle, Lycra vnitřní manžety, odepínatelná kapuce, ventilace, nepromokavé zipy, kapsa na skipas.

Sezóna: 2015

Tuto bundu nabízíme také v kompletním setu s kalhotami ve stejném designu za výbornou cenu HALTI komplet TEAM 2015 CHECK.
Samostatné kalhoty ve stejném designu najdete na HALTI kalhoty TEAM 2015 CHECK.

Kategorie

Sportovnidum.cz © 2017