CATLIKE PŘILBA VACUUM 09 R157 ORANŽOVO-ČERNÁ Electric

Výrobce: CATLIKE
Model: PŘILBA VACUUM 09 R157 ORANŽOVO-ČERNÁ Electric
Dostupnost: Není skladem
Dotaz na produkt
Běžná cena: 2 490 Kč
Sleva: 36%
Naše cena: 1 590 Kč

Dostupné varianty:


* Velikost:


Množství:  
   - NEBO -   

VACUUM
Cyklistika neznamená vždy jet co možná nejrychleji. Přilba Catlike Vakuum byla pečlivě designována tak, aby otvory odváděly horký vzduch pryč i při nižších rychlostech.
Při tvorbě helmy byl důraz kladen zejména na to, aby bylo zajištěno, že velké centrální otvory přilby a mnoho postranních kanálů pomáhalo obnově vzduchu, který proudí mezi hlavou jezdce a samotnou přilbou, při zajištění maximálního možného ochlazení hlavy jezdce v jakékoli rychlosti.
Catlike Vakuum je také vybavena nově vyvinutým a patentovaným Air Tube Systémem; revoluční vnitřní dutou sítí, která posiluje strukturu přilby, přidávající na bezpečnosti při zachování nízké hmotnosti. Air Tube Systém zaručuje, že síla nárazu bude odkloněna od hlavy jezdce.
Vakuum je přilba vhodná pro každou příležitost s vlastnostmi a technologiemi nejvyšších Catlike modelů.
Použité technologie:
IN MOLD-Proces, při kterém je tvrdá vnější skořepina pevně spojena s vnitřní polystyrénovou pěnou v jeden nedělitelný celek, zvyšuje odolnost proti nárazům a zlepšuje rozložení energie nárazu


MPS-Catlike exkluzivní zadní upínací systém MPS (Multi Poziční Systém) umožňuje nastavení zadní části upínacího systému v různých směrech: nahoru-dolů (dle tvaru hlavy), od sebe-k sobě (dle obvodu hlavy)


DUAL FLOW-Exkluzívní Catlike design - velké přední vstupní vzduchové otvory jsou spojeny s velkými zadními výstupními otvory. To umožňuje konstantní odvětrání přilby tak aby bylo vyloučeno přehřátí.


LNP-Low Nape Protection – design založený na specifickém snížení zadní části helmy, které poskytuje lepší ochranu týla.


AIR TUBE SYSTEM-Technologie vyvinutá a patentovaná firmou Catlike, kdy vnitřní síť umístěná v jádru přilby posiluje její strukturu, zvyšuje bezpečnost a snižuje hmotnost. Air Tube Systém je tvořený dutými pružnými trubičkami naplněnými vzduchem, které tvoří vnitřní pletivo, působící jako bezpečnostní složka v případě nárazu, zvyšující účinnost absorpce nárazové energie.


Velikosti:
SM 50-53cm, 260 g
MD 54-58cm, 270 g
LG 59-61cm, 280 g
19 větracích otvorů, odnímatelný štítek (dodáván v ceně přilby)

Kategorie

Sportovnidum.cz © 2022